BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Natural Lashes

Clearance Predlžovanie mihalníc

Pomocou predlžovania mihalníc si vytvoríte vlastný dizajn zodpovedajúci vašej tvári. Predlžovanie mihalníc koriguje drobné očné chyby (napr. ovisnuté viečka môžu byť zdvihnuté), maskuje nedokonalosti. Získate dlhšie, zakrivenejšie a hustejšie mihalnice.

Čistenie génov gangu

Máte pocit, že vaše mihalnice nie sú dostatočne dlhé a husté, aby sa z nich mohli otáčať? Vyskúšajte ESQIDO, Visofree alebo klubové mihalnice SexySheep!

Laminárna likvidácia a lifting mihalníc

Laminácia mihalníc je nová úprava, vďaka ktorej sú mihalnice zakrivenejšie, silnejšie a o 30 % väčšie. Procedúra laminovania dodáva prirodzeným mihalniciam dokonalú farbu, prirodzené zakrivenie, pružnosť a elasticitu. Pomocou rolovacích produktov z radu HS sa mihalnice stanú viac zakrivenými, dlhšími a hustejšími.

Údržba odbavenia

Príslušenstvo pre odbavenie

Likvidácia Farba na oči a obočie

Ponúkame široký sortiment profesionálnych farieb na mihalnice a obočie používaných v najznámejších kozmetických salónoch na svete.

Výpredajové produkty pre mužov

Ponúkame kolekciu produktov s vysoko kvalitnými ingredienciami venovanú výhradne mužom.

Povolenia na make-up

Tajomstvo líčenia, ktoré vyzerá a pôsobí profesionálne, spočíva v kvalitných produktoch. Objavte najnovšie produkty make-upu na Natural Lashes.

Clearance Prevencia alergií

Každý tretí technik v oblasti predlžovania génov trpí alergiou. Pri predlžovaní mihalníc technici vdychujú výpary lepidiel a časom sa u nich vyvinú alergie. SHEMAX Lash je prvý jedovatý zberač pár, ktorý zabraňuje šíreniu pár lepidla v pracovni, čistí vzduch a zabraňuje vzniku chronických alergií.