BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Natural Lashes

Lekárska páska 3M Transpore -  1,3 cm × 9 m   Priblížiť

Lekárska páska 3M Transpore - 1,3 cm × 9 m

1.89 €  (vrátane DPH)

Lekárska páska 3M Transpore sa používa na izoláciu génov spodných mihalníc. Je vyrobený z hypoalergénneho silikónu a neobsahuje latex - vďaka čomu je ideálny pre ľudí s vysokou citlivosťou pokožky.

Zabezpečuje dobrú priľnavosť k pokožke a nezanecháva zvyšky lepidla pri odstránení. Je výborný na aplikáciu na citlivú a krehkú pokožku.

Dĺžka: 9m
Šírka: 1,3 cm
Materiál: silikón


———

Všetky naše produkty sú 100% ORIGINÁLNE a pochádzajú priamo od oficiálnych výrobcov.

K objednávkam Natural Lashes sú priložené CERTIFIKÁTY O ZHODE osvedčujúce kvalitu produktov.(5/5 hviezdy)
Veľmi dobrá spoločnosť! Odporúčam! Dostal som všetky objednané produkty a sú veľmi dobré! S dôverou odporúčam! Veľa kolegov mi odporúčalo Natural Lashes a mali pravdu!
Andrea N. – 17.09.2022
(5/5 hviezdy)
Všetko bolo doručené rýchlo a v poriadku. Výrobky sú veľmi dobré, nadstavce, lepidlo a zásoby. Vždy ich s dôverou nakupujem z tejto stránky. Určite sa vrátim s ďalšími objednávkami!
Ancuta P. – 16.09.2022
(5/5 hviezdy)
Všetko super! S výrobkami som naozaj veľmi spokojná! Veľmi rýchle, mihalnice špičkovej kvality a ako cena, to už neviem povedať...
Andrea B. – 23.08.2022
(5/5 hviezdy)
Milujem produkty Natural Lashes Objednávajte len u Vás a som veľmi spokojný s ich kvalitou. Lepidlo má super rýchly záber a mihalnice sú jemné a cenovo dostupné.
Elena C. – 16.07.2022
(5/5 hviezdy)
Najlepšie a kvalitné používané produkty. Αdor, keď vidím hotové dielo s nádherným objemom. Produkty sú veľmi dobré a mihalnice vyzerajú skvele!
Melissa M. – 14.07.2022
Pozrite si ďalšie recenzie