BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Natural Lashes

Magický balíček -  s vrecúškom silikagélu   Priblížiť

Magický balíček - s vrecúškom silikagélu

1.05 €  (vrátane DPH)

Kyanoakrylátové lepidlá používané pri aplikácii predlžovania mihalníc sú veľmi citlivé na vlhkosť vo vzduchu. Z tohto dôvodu majú krátku trvanlivosť, ak nie sú otvorené a používané (približne jeden rok od dátumu výroby) a 30-45 dní po otvorení.

Magic Pack zabraňuje poškodeniu lepidiel po otvorení a predlžuje ich platnosť. Magic Pack spolu s vrecúškom Silica-Gel udržuje lepidlá pri konštantnej teplote a vlhkosti.

Po použití lepidla odstráňte z aplikátora všetky zvyšky lepidla a naskrutkujte kryt lepidla. Vložte fľaštičku s lepidlom do Magic Packu spolu s vrecúškom Silica-Gel. Odstráňte všetok vzduch z Magic Packu čo najviac a uzavrite ho. Skladujte Magic Pack na chladnom a suchom mieste.


———

Všetky naše produkty sú 100% ORIGINÁLNE a pochádzajú priamo od oficiálnych výrobcov.

K objednávkam Natural Lashes sú priložené CERTIFIKÁTY O ZHODE osvedčujúce kvalitu produktov.(5/5 hviezdy)
Objednávam z Natural Lashes už nejaký čas a som maximálne spokojná s kvalitou aj cenou. Tovar je vždy skladom a dostane sa ku mne v čo najkratšom čase.
Roxana N. – 27.07.2023
(5/5 hviezdy)
Túto stránku odporúčam už mnoho rokov. Mám obľúbené lepidlo HS-11, ktoré často dostávam ako darček pri dokončení objednávky. Produkty sú naozaj dobré a zvyčajne ich kupujem, keď sú akcie Lash Night. Som spokojný zákazník a prajem veľa úspechov!
Alina O. – 14.07.2023
(5/5 hviezdy)
Produkty s dôverou odporúčam! Sú veľmi kvalitné a veľmi ľahko sa s nimi pracuje. Použil som prírodné riasy a zamiloval som sa!
Valentina C. – 07.07.2023
(5/5 hviezdy)
Je to perfektné lepidlo pre každú sezónu! S dôverou odporúčam všetky produkty. Odkedy používam tieto produkty, môj pracovný čas sa skrátil.
Marina N. – 04.07.2023
(5/5 hviezdy)
Veľká spokojnosť so všetkými výrobkami. S dôverou odporúčam Veľmi rýchlo! Dnes som objednal a zajtra tovar dorazil!!! Ďakujem
Bianca Elena B. – 28.06.2023
Pozrite si ďalšie recenzie