BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Natural Lashes

Magický balíček -  s vrecúškom silikagélu   Priblížiť

Magický balíček - s vrecúškom silikagélu

1.05 €  (vrátane DPH)

Kyanoakrylátové lepidlá používané pri aplikácii predlžovania mihalníc sú veľmi citlivé na vlhkosť vo vzduchu. Z tohto dôvodu majú krátku trvanlivosť, ak nie sú otvorené a používané (približne jeden rok od dátumu výroby) a 30-45 dní po otvorení.

Magic Pack zabraňuje poškodeniu lepidiel po otvorení a predlžuje ich platnosť. Magic Pack spolu s vrecúškom Silica-Gel udržuje lepidlá pri konštantnej teplote a vlhkosti.

Po použití lepidla odstráňte z aplikátora všetky zvyšky lepidla a naskrutkujte kryt lepidla. Vložte fľaštičku s lepidlom do Magic Packu spolu s vrecúškom Silica-Gel. Odstráňte všetok vzduch z Magic Packu čo najviac a uzavrite ho. Skladujte Magic Pack na chladnom a suchom mieste.


———

Všetky naše produkty sú 100% ORIGINÁLNE a pochádzajú priamo od oficiálnych výrobcov.

K objednávkam Natural Lashes sú priložené CERTIFIKÁTY O ZHODE osvedčujúce kvalitu produktov.(5/5 hviezdy)
Najlepšie produkty. Najrýchlejšie v expedícii objednávok. Bezpečné a rýchle doručenie. Kvalitné produkty. Rozumné ceny! Neprehliadnuteľné ponuky! Si najlepší.
Amalia Roxana P. – 01.05.2023
(5/5 hviezdy)
Skvelé produkty. Používam ich od začiatku podnikania a nikdy ma nesklamali. Ich dodanie je veľmi rýchle! S dôverou odporúčam!
Violet R. – 27.04.2023
(5/5 hviezdy)
Produkty sú kvalitné, príjemný zážitok a rýchle dodanie! Balíček, ktorý som potreboval. Veľa šťastia v budúcnosti a viac kvalitných produktov!
Irina I. – 14.04.2023
(5/5 hviezdy)
Najlepšie ceny a najlepšie produkty! Majú exkluzivitu na mnohé produkty, vďaka čomu sú veľmi žiadané. Bravo! Ste skvelá spoločnosť!
Vivian T. – 26.03.2023
(5/5 hviezdy)
Jediná stránka, kde objednávam produkty na predlžovanie mihalníc za dobrú cenu! Kvalita produktov je vždy vynikajúca a nikdy som nemal problém s mojimi objednávkami.
Elena P. – 12.03.2023
Pozrite si ďalšie recenzie