BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Natural Lashes

Magický balíček -  s vrecúškom silikagélu   Priblížiť

Magický balíček - s vrecúškom silikagélu

1.06 €  (vrátane DPH)

Kyanoakrylátové lepidlá používané pri aplikácii predlžovania mihalníc sú veľmi citlivé na vlhkosť vo vzduchu. Z tohto dôvodu majú krátku trvanlivosť, ak nie sú otvorené a používané (približne jeden rok od dátumu výroby) a 30-45 dní po otvorení.

Magic Pack zabraňuje poškodeniu lepidiel po otvorení a predlžuje ich platnosť. Magic Pack spolu s vrecúškom Silica-Gel udržuje lepidlá pri konštantnej teplote a vlhkosti.

Po použití lepidla odstráňte z aplikátora všetky zvyšky lepidla a naskrutkujte kryt lepidla. Vložte fľaštičku s lepidlom do Magic Packu spolu s vrecúškom Silica-Gel. Odstráňte všetok vzduch z Magic Packu čo najviac a uzavrite ho. Skladujte Magic Pack na chladnom a suchom mieste.


———

Všetky naše produkty sú 100% ORIGINÁLNE a pochádzajú priamo od oficiálnych výrobcov.

K objednávkam Natural Lashes sú priložené CERTIFIKÁTY O ZHODE osvedčujúce kvalitu produktov.(5/5 hviezdy)
Ceny sú dostupné. Som rád, že som bol vždy odmenený darčekom. Objednané produkty boli úžasné a uspokojivé. Kiež by som ich mohol vyskúšať všetky!
Daniela O. – 28.01.2023
(5/5 hviezdy)
Som veľmi spokojný s pomerom kvality a ceny a vrelo odporúčam všetky produkty tejto stránky! Predlžovaniu mihalníc sa venujem už dlho a kupujem všetky produkty od Natural Lashes. Ja aj moji klienti milujeme tieto predlžovanie mihalníc!
Bianca D. – 22.01.2023
(5/5 hviezdy)
Najlepšie produkty. S každou objednávkou som vždy spokojný. Vrelo odporúčam mihalnice, lepidlo, všetko príslušenstvo a potreby pre toto krásne remeslo!
Andrea Denisa P. – 13.01.2023
(5/5 hviezdy)
Veľmi spokojný. Doprava je v poriadku. Je to jediná stránka, z ktorej objednávam. Služby sú skvelé!
Roxana N. – 12.01.2023
(5/5 hviezdy)
Som veľmi spokojný s produktmi, ktoré som dostal! Všetky produkty sú vynikajúce! Čas na prijatie produktov je veľmi rýchly a určite sa vrátim! Ďakujem veľmi pekne Natural Lashes.
Larissa Vanessa B. – 16.12.2022
Pozrite si ďalšie recenzie