BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Natural Lashes

Magický balíček -  s vrecúškom silikagélu   Priblížiť

Magický balíček - s vrecúškom silikagélu

1.05 €  (vrátane DPH)

Kyanoakrylátové lepidlá používané pri aplikácii predlžovania mihalníc sú veľmi citlivé na vlhkosť vo vzduchu. Z tohto dôvodu majú krátku trvanlivosť, ak nie sú otvorené a používané (približne jeden rok od dátumu výroby) a 30-45 dní po otvorení.

Magic Pack zabraňuje poškodeniu lepidiel po otvorení a predlžuje ich platnosť. Magic Pack spolu s vrecúškom Silica-Gel udržuje lepidlá pri konštantnej teplote a vlhkosti.

Po použití lepidla odstráňte z aplikátora všetky zvyšky lepidla a naskrutkujte kryt lepidla. Vložte fľaštičku s lepidlom do Magic Packu spolu s vrecúškom Silica-Gel. Odstráňte všetok vzduch z Magic Packu čo najviac a uzavrite ho. Skladujte Magic Pack na chladnom a suchom mieste.


———

Všetky naše produkty sú 100% ORIGINÁLNE a pochádzajú priamo od oficiálnych výrobcov.

K objednávkam Natural Lashes sú priložené CERTIFIKÁTY O ZHODE osvedčujúce kvalitu produktov.(5/5 hviezdy)
S produktmi Natural Lashes pracujem už vyše 1 a pol roka. Najlepšie doplnky a doplnky na mihalnice. Páčia sa mi a nevymenila by som ich za nič iné. Balíky prichádzajú veľmi rýchlo a dobre zabalené. Nikdy som nenašiel rozbité krabice alebo poškodené produkty.
Andrea P. – 06.02.2024
(5/5 hviezdy)
Obe klieštiky, ktoré som si objednala, sú ideálne na aplikáciu mihalníc. Rad VETUS ST môžem len odporučiť! Som s nimi veľmi spokojný. Majú dobrú priľnavosť!
Vivien P. – 31.01.2024
(5/5 hviezdy)
Nie je to prvýkrát, čo produkty Natural Lashes používam a chcem povedať, že s ich kvalitou som bola vždy spokojná. Objednávky prišli veľmi rýchlo a riadne zabalené. S dôverou odporúčam
Juliana Alina M. – 23.01.2024
(5/5 hviezdy)
Skvelé produkty a kvalita. Som veľmi spokojný s produktmi, ktoré som si zakúpil. Toto je moja prvá objednávka a určite si objednám znova! Objednal som si na Kréte a objednávka prišla veľmi rýchlo, asi 4 dni!
Gabriela C. – 18.01.2024
(5/5 hviezdy)
Dobrý deň, už niekoľko dní sa snažím vám napísať a ďakujem, že ste ma nenechali bez dovolenkových produktov a urobili ste všetko pre to, aby ste moju objednávku odoslali cez noc, keď som napísal, že je to núdzová situácia. Ešte raz ďakujem! Ohľadom produktov môžem povedať len toľko, že som s nimi veľmi spokojná. Môžete vidieť kvalitu. Milo ma prekvapila pinzeta VETUS. Tak isto som veľmi spokojná s balením produktov. Málokedy vidím objednávky tak dobre zapečatené, aby nemali problémy pri preprave. Gratulujem k všetkému, čo robíte. Prajem pekný deň a zvýšte predaj.
Ana Maria C. – 10.01.2024
Pozrite si ďalšie recenzie